Конкурси на весілля

Опубликовано в рубрике Свадебные конкурсы | Чт, 23 мая 2013

Конкурси на весіллі важлива частина, адже всім хочеться не лише подивитись на забави інших, а й самому прийняти участь. З безлічі хороших та веселих конкурсів можна вибрати підходящі до вашого сценарію весілля.

ОДЯГНИ НАПАРНИКА
Це командна гра. Учасники розбиваються по парах. Кожна пара вибирає собі наперед приготований пакет, в якому лежить набір одягу ( потрібно, щоб кількість і складність предметів була однаковою). Всім учасникам гри зав’язуються очі. По команді один з пари повинен на дотик одягнути на іншого одяг з пакету, що дістався йому, за одну хвилину. Перемагає пара, яка швидше і правильніше за інші «одягнеться». Весело, коли в ПАРІ двоє чоловіків і їм дістається пакет з чисто жіночим одягом!

ТАНЕЦЬ З КУЛЬКОЮ
Це дуже проста гра для всіх гостей. Ведучий оголошує гру і умови. Кожній парі дають по кульці. Вони ставлять кульку між собою і, утримуючи тілом, танцюють один з одним. При цьому руками чіпати кульку заборонено. Той, хто витримає випробування до кінця, — переможець. Хто упустить кульку або кулька лопне від «сильного тяжіння» партнерів один до одного, автоматично виключається з гри. Любителі активних рухів тіла можуть продовжувати танцювати «чисто для задоволення». Дуже весело і забавно буде використовувати для цього конкурсу безліч музичних уривків самих різних стилів, а головне — темпів. Краще почати з повільного танцю, учасникам буде здаватись, що це легко, але найсмішніше попереду. Коли зазвучить енергійна музика, а ще краще — рок-н-рол, ось це буде справжнє випробування!

ЕСТАФЕТА «ЛОЖКА»
В двох командах повинна бути однакова кількість людей, достатньо по 10 — 12. В одній команді тільки дівчата, в іншій — тільки чоловіки. Вони встають лицем один до одного, утворюючи живий коридор. Ведучий оголошує «старт». Задача гравців полягає в тому, щоб щонайшвидше пропустити ложку через власний одяг і встигнути передати її далі по ланцюжку. Чия ложка швидше дійде до останнього гравця, той і переможець.

БІЙ ЯЙЦЯМИ
Чоловікам прив’язують спереду поліетиленовий пакет з 2 сирими яйцями. Вони повинні, розгойдуючи пакет, ними стукатися. Виграє той у кого яйця залишаться цілими.

ПРИЩІПКА
Беруть участь декілька пар. Чоловікам зав’язують очі, можна зв’язати ще руки, а на одяг жінок причіплюються прищіпки (можна в найнесподіваніших місцях ) Перемагає пара, в якій чоловік швидше за всіх збере прищіпки губами. Глядачі можуть підказувати, але не говорити точного розташування.

СНАЙПЕР
Прив’язується на пояс ззаду олівець на нитці. Ті, що змагаються повинні потрапити олівцем в пляшку не користуючись руками.

МІНІФУТБОЛ
Прив’язується на пояс ззаду картопля, або ще щось важке. Ті, що змагаються повинні загнати сірникову коробку у ворота за допомогою цієї картоплі.

БОГАТИРСЬКІ ІГРИ
Перенести дівчину із стільця на стілець різними способами. Хто придумав більше способів, той переміг.

СТАТУЯ КОХАННЯ
Декількох чоловік виходять. Ведучий ставить пару, роблячи з неї скромну статую любові. Заходить одна людина. Ведучий пропонує йому що те змінити в цій статуї. Людина змінює положення пари на свій смак, роблячи їх положення менш скромним. Після чого він повинен встати на місце одного із статуї. Запрошується наступна людина і т.д. Усовершенствуя статую багато хто не підозрює, що їм доведеться встати на місце одностатевої людини в тій позі, в яку він його поставив.

СТІЛЬЦІ
Беруть участь хлопці. В круг ставлять стільці по кількості учасників. Грає музика. Учасники ходять по кругу. Коли мелодія уривається, кожний учасник повинен залишити що те з свого одягу на стільці, до якого знаходиться ближче за все. Знову грає музика… Так до тих пір, поки природна скромність не візьме вгору, або поки не кінчиться одяг. Так само ходячи навкруги стільців під музику починають одягатися. Деякі залишаються без штанів, але з двома ременями.

ПОДОБАЄТЬСЯ-НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ
Хлопці і дівчата стають один біля одного. Всі по черзі, починаючи з того, на якого вкаже ведучий, скаже, що в його сусіді подобається і не подобається. А всі слухають і запам’ятовують. Kоли всі висловляться, ведучий просить поцілувати те місце, яке подобається і укусити за те місце, яке не подобається.

РУШНИЧОК
На підлогу кладеться доріжка шпалер. Вибирають 3-4 дівчини в спідницях. Дівчатам пропонується широко розставляючи ноги, пройти і пpи цьому не наступити на неї. Після першої спроби пропонується повторити, але вже із зав’язаними очима. Зробивши це не хитре завдання із зав’язаними очима жінка знаходить, що на доріжці лежить чоловік.Чоловік встає і оголошує переможницею ту, яка якнайбільше покpаснела.

СЛІДОПИТ
Дівчина лягає на стільці горизонтально. По її тілу розкладаються цукерки.Хлопцеві зав’язують очі і він повинен їх знайти Можливо запивання горілкою.

ТАНЦІ НА ГАЗЕТАХ
Беруться дві газети. Дві пари стають на газети, грає музика і пари танцюють.Через деякий час газета згортається удвічі. Танець продовжується. І т.д. можна брати дівчину на руки. Виграє пара, що протрималася довше за все.

АЛКОГОЛЬНА ЕСТАФЕТА
Організовиваєм дві команди.На деякій відстані ставимо два стільці на яких стоять по пляшці горілки і тарілка із закускою. Гра дуже проста: обидві команди шикуються в колони на початку старту. Перша людина з колони добігає до столика і наливає в стакан горілку, вертається назад і торкається наступного гравця рукою, той біжить до столика і випиває із стакана. Повертається, передає естафету третьому. Той біжить і закусує, вертається, передає естафету наступному. Той біжить знову наливає і т.д. Виграє та команда, яка перша вип’є свою пляшку горілки.

ПОХІД В СЛІПУ
Перед добровольцем ставлять в ряд на однаковій відстані пляшки. Потім йому зав’язують очі і повідомляють, що зараз він повинен пройти цей ряд, не зачепивши жодної пляшки. Потім прибирають з підлоги пляшки, після чого гра починається. Ви із задоволеням будете спостерігати за його крокуванням.

ДОКОТИ ЯБЛУКО
Пари стають один до одного особою, тримаючи між животами яблуко. Задача — обертальними рухами докотити яблуко до підборіддя. ЦУКЕРКА Гості розбиваються по парах. В кожній парі — чоловік і жінка. Задача кожній парі (чоловік і жінка) — без допомоги рук, щонайшвидше розвернути і з’їсти цукерку.

СЕКОНД-ХЕНД
Люди стають в коло і під музику починають передавати велику коробку. В коробці лежать спеціально підготовлені предмети одягу. Можна використовувати ВСЕ!!! Коли музика зупиняється, гість, біля кого опинилася коробка дістає не дивлячись перший предмет, що попався. Він повинен надіти на себе і носити певний час. Гра продовжується…

СЛІПІ ПОЦІЛУНКИ
Викликається одна пара учасників. Їм зав’язуються очі і ведучий задає їм питання, показуючи на того, на кого йому хочеться. Наприклад: «Куди б ти поцілував? Сюди?», і показує, наприклад, на руку (куди схоче ведучий). Питання ведучий задає до тих пір, поки учасник із зав’язаними очима не скаже «Так». Тоді провідний питає: «А скільки разів? Стільки?», і показує на пальцях — скільки разів, кожного разу міняючи комбінацію, поки гравець не скаже: «Так». Після цього очі учаснику розв’язують і примушують зробити те, на що він погодився.(наприклад поцілувати руку чоловіка десять разів).

СТРИПТИЗ-ЛІНІЯ
Формуються дві команди: в одній чоловіки, в іншій жінки. По сигналу гравці кожної команди починають знімати з себе одяг і викладати в лінію. У кожної команди своя лінія. Команда зробила найдовшу лінію з одягу перемагає.

ТІЛЬКИ НЕ РЖИ
Гравці сідають навпочіпки в круг ( чоловік-жінка). Сміятися в цьому конкурсі не можна. Ведучий берет свого сусіда за ніс. Всі інші по кругу повинні зробити те ж саме. Коли круг замкнувся, провідний берет сусіда з права за вухо (палець, брова…) і т.д. Вибуває ті, хто засміялися.

ТАНЦОРИ
Чоловік танцюють, тримаючи дівчат на руках. Яка пара протримається довше за всі, та перемогла.

КОМПЛІМЕНТИ
Викликаються двоє чоловіків, які повинні по черзі говорити компліменти ювілярам, наприклад, на букву «п». Що програв вважається той, у кого в запасі не залишилися слова.

ГОНКИ
Викликаються два водії. До двох дитячих машинок прив’язуються довгі нитки, а на кінці прив’язуються олівці. По команді ведучого гравці починають їх змотувати. Виграє найшвидший водій, чия машинка швидше прийде до фінішу.

ФЕРМА
Гравців ділять на дві команди, зав’язують їм очі і перемішують їх між собою. Решта гостей утворює круг. Одна команда «нявкає», інша — «хрюкає». Необхідно щонайшвидше зібратися своєю командою в «купу», не виходячи з круга.

 ВІДІРВИ ЯБЛУКО
Учасникам гри за талію привязыват нитку з яблуком. Їх задача відірвати яблуко у іншого, наступивши на нього ногою.

НЕРВОВИЙ ТІК
Тамада просить учасників конкурсу надіти на ніс порожню сірникову коробку. Потрібно, виключно за допомогою міміки, не допомагаючи руками, зняти коробку.

ШАМПАНСЬКЕ ЛОЖКАМИ
Тамада просить вийти учасників і дає кожному по фужеру шампанського. Він пояснює, що переможе в цьому конкурсі той, хто швидше за всі вип’є фужер до дна. Тут конкурсанти починають усміхатися, що може бути простіше.. Тоді тамада пояснює, що переможе той, хто швидше вип’є фужер шампанського …… чайними ложками. Тамада роздає чайні ложки і конкурс починається.

ТАНЦІ НА ГАЗЕТАХ
Старий, добрий конкурс — танець на газеті або на листку паперу. Пари танцюють, поступово музика уривається і тамада згортає газету, спочатку удвічі і т.д. З кожною хвилиною простору для танцю ставати все меншим, партнери вже вимушені брати партнерок на руки і таким чином танцювати далі. Досить побитий конкурс, але його можна трохи модернізувати. Тамада запрошує пари для участі в конкурсі. Пояснює умови. Тільки ось партнера тепер потрібно вибрати за допомогою невеликої лотереї. Тамада роздає наперед приготовані картки з номерами і конкурсанти починають їх тягнути. В результаті пари виходять різні, у тому числі і одностатеві. Сміх глядачів вам є гарантований.

КЕЛИХ ТЕРПКОГО ВИНА…
Тамада просить вийти учасників і розділитися на пари (пані і кавалери). Потім він просить сісти на стільці всіх пані, роздає кожну по келиху вина і просить затиснути келихи колінами. Задача кавалерів випити келихи до дна, не допомагаючи руками і не проливаючи ні краплі. Партнерки так само не можуть допомагати руками. Після виявлення переможця ролі міняються. Тепер сідають кавалери і затискають повні келихи колінами. Задача пані, так само, випити келих до дна, не допомагаючи руками і не проливаючи ні краплі.

ПОЦІЛУЙ МЕНЕ З РОЗБІГУ….
Тамада просить вийти кавалерів і запрошує одну дівчину. Конкурс називається «поцілунок». Кавалерам потрібно поцілувати дівчину в певну частину тіла і назвати її. Наприклад, перший цілує в щічку і говорить «Я цілу (Машеньку) в щічку!». Це значить, що решта кавалерів вже не може цілувати в щічку. Наступний цілує, припустимо, в руку і говорить «Я цілу (Машеньку) в руку. Значить решта партнерів вже не може цілувати ні в щічку, ні в руку і т.д. До кінця конкурсу дівчина буде зацілована у всі частини тіла. Програє той кавалер, якому вже буде не куди цілувати.

МОТУЗКА

Тамада запрошує пари. Для цього конкурсу йому знадобитися помічниця. Вони удвох натягують мотузок на рівні голови. Задача кавалерів — узяти дам за талію і не відпускаючи партнерку ні на секунду провести під мотузком. Після того, як всі пари пройшли, учасники повертаються на місце і все повторюється. Тільки тепер мотузок опускається нижче. Задача все та ж — не відпустити партнерку і не зачепити мотузок. Не дивлячись на уявну примітивність конкурсу, проходить він досить весело. Коли мотузок знаходиться сантиметрах в 20 від підлоги, партнери в азарті прагнуть проповзти під мотузком, при цьому несучи на собі пані. Забава під час столу Ще древні римляни казали: „Хліба і видовищ”. Сучасне весілля по-суті побудоване за цим принципом. Стіл на весіллі триває приблизно до двох годин, проте людина наїдається приблизно за пів години. Під час решти півтора години, що люди проводять за столом, їх потрібно трішки розважити і настроїти на веселий лад. Тут ми пропонуємо вам конкурси і ігри, які можна провести під час столів.

НА ЛОСЯ…
Гра-тост, що розрахована на не дуже велику аудиторію гостей (до 50-60 чоловік). Гостям пропонують по-черзі привітати молодят одним словом, яке закінчується на лося, тобто: щоб моглося, жилося, хотілося…,Гість, що повторився виконує штраф.

АЛАВЕРДИ
Схожа на попередню гра, але вона розрахована на більшу кількість людей (від 60 до 150) Тут теж гості по-черзі повинні привітати вітати молодят одним чи двома словами, наприклад: щастя, здоров’я, многая літа. Гість, що повторився виконує штраф. Раджу починати конкурс з старших, а закінчувати молоддю, (коли людей багато, повтори точно будуть). В кінці, попросіть щоб молодята побажали один одному щось, але теж одним словом і без повторів.

Я БУДУ…
Розподіл обов’язків в сім’ї. На невеличких шматочках паперу пишите обов’язки. Наприклад: варити їсти, прибирати в хаті, родити дітей, ходити на пиво… Просите молодих сказати я буду, витягнути папірець і зачитати те, що їм випало.

ХТО РОДИВСЯ…
Древня українська забава, яку як правило проводять під час другого столу, коли гості готові до співів. Тамада, чи музиканти співають: „Хто родився в …………….. , ставай, наливай,(2 рази), Пий до дна , пий до дна, ми нальємо ще вина, многая, многая, многая літа. ” Починають січнем, а закінчують …. Ну тут в кого на скільки фантазії хватить.

ХЛОПЧИК ЧИ ДІВЧИНКА
Гадання, що інколи може суттєво поповнити сімейний бюджет молодят. Просять вийти дружбу і дружку, їм дають повзунята – рожеві і голубі. Хто за те, що в сім’ї першим має народитися хлопчик, кидають гроші в голубі повзуни, дівчинка – в рожеві. Усі зібрані кошти потім віддають молодим на памперси.

АУКЦІОН
Теж покликаний назбирати грошенят для молодої пари. Заздалегіть приготуйте всякі дрібні речі. Сама продукція гостям не показуються, а лише називаються. Наприклад: Музичний центр Соні – дитяче тарахкальце Елегантний універсальний костюм – сімейні труси Посудомиюча машина – губка для посуду Універсальний чистячий засіб – рулон туалетного паперу. Засіб для зняття макіяжу – наждачний папір… тощо Далі проводите стандартний аукціон. Усі зібрані кошти потім віддають молодим на памперси.

ПІСЕННІ БАТАЛІЇ
Якщо гості хочуть поспівати – зупинити їх не можливо. Але щоб цей хор не перетворився на какофонію запропонуйте їм таке: столи що з боку молодої співають пісні з жіночими іменами, столи що з боку молодого співають пісні з чоловічими іменами (не потрібно співати всю пісню, достатньо буде одного куплету).

АЛЬКАТЕСТ!!!

Вибирається  6-10 чоловіків, серед яких обов»язково повинні бути дружби! (бажано, щоб вони були не зовсім тверезі)))))))), вони стають в одну лінію.  В одній частині залу ставиться табуретка (не висока, як альтернатива табуретці футляр від акордеона)

В протилежному кінці залу ставимо дружку. Правила: ведучий рахує до 12!!! За цей час хлопець під музику повинен якнайшвидше бігати кругом табуретки в одну сторону. Після того, як ведучий дорахує до дванадцять і скаже «Вперед до дружки» хлопець, чи чоловік) біжить і цілує дружку в щічку!(чи куди дістане) Ізюминка: ведучий повинен рахувати так, щоб за одне «число» хлопець пробіг разів 2-4, при чому бігав швидко, результат — конкретне головокружіння!

При цьому ведучий повинен бути готовий спіймати гостя, коли той буде падати!))))))) Гра проходить дуже весело!!!!!! В кінці можна поставити молодого, і молоду, правда молодому рахувати швидше, щоб він бува не впав!))))))))

«ТРУСИ»

Для гри потрібно дві пари панталонів (бабусиних), бажано великого розміру, два стільці та 2 букетиків штучних квітів. З гостей будується дві команди по 10 чоловік, можна різної статі. Команди шикуються та навпроти них ставляться два стільці на відстані десь метрів 8-10, на один стілець сідає наречена, а на інший дружка. Кожна команда отримує труси та букетик.

Під веселу музичку перший — вдіває труси, біжить до стільця, дарує дівчині букет, оббігає стілець, цілує її щічку та забирає букет, знову біжить до команди, знімає труси та передає квіти наступному гравцю. Так до останнього гравця в команді. Хто перший — той і виграв!

Дивитись на це дійство справді прикольно!!!

Мне нравится0
Расскажите друзьям