Конкурси на весілля для гостей

Опубликовано в рубрике Свадебные конкурсы | Вс, 8 сентября 2013

Наливайко — формуються дві команди по 10 чоловік і перед кожною командою ставиться стільчик на якому стоїть пляшка вина або горілки, тарілочка м’ясного та стаканчик. По команді ведучого з кожної команди учасник під номером першим підбігає до стільчика і наливає з пляшки в стаканчик, та швиденько повертається і стає позаду своєї команди. Учасники під номером другим підбігають до стільчика, швиденько випивають і стають позаду своєї команди. Учасники під номером третім підбігають до стільчика, швиденько закушують і стають позаду своєї команди. Якщо почерговість в командах не зіб’ється, то кожен з учасників має налити,випити і закусити.


Хто ще не встиг випити? (стопка по колу) — гості стоють всі в коло і по колу під музику передається стопочка на кому музика зупинилась, тому і наливають.


Футбол — беруться дві пари учасників, хлопцям до поясу за допомогою стрічки підв’язуються апельсини, якими вони футболять м’яч (звичайний корок) у ворота кожен у свої ворота (дівчата ставлять ноги на ширині пліч).


Переодягання. Гості танцюють у колі (під музику, подібну до дискотечної, у нас такий вид весільної музики називають «шейками»). По колу передають пляшку, макогін, хустку або будь-який інший предмет. Музика раптово замовкає. Той, в кого в руках на той час опинився предмет, має піти в центр кола, де стоїть ведучий з мішком. В мішок напхані дивовижні види одягу: яскравих кольорів куртки, величезні сімейні труси, ліфчики щонайбільших розмірів, плаття позаминулих десятиліть тощо. Який предмет гравець витягне навмання — той має і вдягнути і залишатися в ньому до того часу, поки не закінчаться речі в мішку. Тоді ж і конкурс-танець припиняється. Цікаво буває, якщо часто випадає тягнути речі з мішка одному і тому ж гостеві


Пивний конкурс (через трубочку) — запрошуються п’ятеро бажаючих хлопців, шикуються під одну лінію і навпроти кожногоставляють бокал пива з трубочкою. Учасники займають положення упора лежачи і мають через трубочку випити пиво до дна. Хто перший, той і виграв.


Танцювальний (5-ть композицій) — ведучий запрошує п’ять пар на танцювальний майданчик. Лунає українська полька і всі попарно танцюють. Музика зупиняється а гості аплодують, котра пара отримала найменше аплодисментів, та пара залишає розважальний конкурс. Після цього лунає танго, потім ламбада, за нею рок-н-рол і таким чином лишається пара переможців.


Веселі старти. Ставлять два стільці. Гостей ділять на дві команди, переважно по 8-12 осіб. Кожній команді дають по мішку. Команди стають паралельно до стільців, на відстані декількох метрів. За сигналом ведучого гравці, які стоять першими, залазять в мішок, стрибають в мішку до стільця, обходять (обстрибують) його ззаду і повертаються назад. Тоді швидко знімають мішок, передають наступному гравцеві, а самі стають ззаду шеренги. Виграє та команда гостей, які найпершими всі дострибають до стільця і повернуться назад.


Танець біля стільчиків — (шість учасників, п’ять стільців) — ведучий запрошує бажаючих шість учасників і ставить по середині танцювального майданчику п’ять стільчиків. В залі лунає музика учасники танцюють кругом стільчиків. Музика зупиняється, учасники присідають на стільчики а кому не вистачило місця, той залишає конкурс і забирає один стільчик. Переможе той учасник, якому вистачить місця на стільчику.


Обмотування туалетним папером.  Виходять на середину залу дві пари. Дівчатам вручають по рулону туалетного паперу. За командою музикантів або тамади дівчата змагаються, хто швидше обмотає тим папером хлопця з голови аж до п’ят


Влуч у точку.Гравцям на пояс пристібається ремінь, до якого прив’язують на мотузочці олівець (ручку, фломастер і т.п.). Поряд ставлять звичайну, порожню скляну пляшку. 
Головне щоб пляшка стійко стояла на підлозі. Мета гравця, використовуючи всі майстерність руху тазом і координацію, потрапити олівцем в горлечко пляшки. При цьому учасники починають усіляко виляти заднім місцем, викручуватися, згинатися і т.п. Що в результаті неодмінно викликає купу бурхливого сміху. 
Замість пляшки і олівця можна використовувати яблуко (або будь-який інший фрукт) і дощечку з цвяхом. Тоді гравцеві буде необхідно насадити бовтатися на ньому яблучко на стирчить догори цвях. 
Для різноманітності дощечку годі й покласти на підлогу, а закріпити вертикально. Тоді учасникам, для того щоб наколоти яблуко на цвях доведеться розгойдувати його всім своїм тілом. Тільки не варто забувати про безпеку і якщо гості вже добряче випили, то краще обмежитися олівцем і пляшкою, щоб в результаті гри не вийшов нещасний випадок. 

Мне нравится0
Расскажите друзьям