Конкурси на викуп нареченої

Опубликовано в рубрике Свадебные конкурсы | Пн, 9 сентября 2013

Конкурси під час викупу нареченої невідємна частина весілля. Звісно не треба дуже ускладнювати життя нареченому, адже попереду ще довгий і щасливий день і наречений має бути в доброму гуморі. Весь шлях нареченого потрібно розбити на декілька етапів і щоб пройти кожен з них він має пройти випробування — конкурси для викупу наведені нижче. 

Конкурс на викуп «Найцінніший подарунок»

Перед нареченим ставиться таз. Свідок просить його: «Поклади сюди найцінніший подарунок для своєї нареченої». Конкурс триває до тих пір, поки жених не здогадається, що найцінніший подарунок — це він сам, і не встане ногами в таз. 

Весільні конкурси для викупу нареченої «Прична весілля»

выкуп сценарийНа стіні прикріплені багато кульок, в кожному з яких лежить папірець з написом причини, з якої наречений одружується. (або зробити ромашку, а варыанти написати на пелюстках)

— Мама велить;

— Друзі радять;

— Через гроші і т.д.

Завдання нареченого лопнути кульку і прочитати причину. За кожну спробу платить дзвінкою монетою. Конкурс закінчується, як тільки він знаходить папірець з написом «одружуся, тому що люблю». 

 «Бій за наречену» — цікавий конкурс на викуп нареченої

Подруги наречої цікавляться, чи може наречений захистити свою обраницю і виносять йому боксерські рукавички. Потім виходить кремезний чоловяга, теж в боксерськіх рукавичках (родич чи друг). Обстановка накаляється, нареченому говорять що зараз він має побороти цього чоловіка…швидше нього розгорнути цукерку в рукавицях.

Конкурс на викуп «Веселі сходинки»

На сходинках малюється будь-яка буква. Наречений, долаючи дана перешкода, наступає на сходинку з буквою. При цьому він повинен дати своїй нареченій яке-небудь визначення, яке б починалося саме на цю букву. Якщо наречений не може нічого придумати на цю букву, то для того щоб рухатися далі, нареченому слід заплатити викуп

Викуп молодої конкурси «По слідам любові»

Традиция выкупа невестыУ під’їзді прикріплюються сліди (причому вони можуть розташовуватися навіть на стінах і поручнях). Нареченому необхідно за допомогою свідка і друзів пройти по слідах. 

 Весільний конкурс на викуп нареченої «Яблуко»

Подружки нареченої пропонують нареченому яблуко, що утикається безліччю сірників. Всі сірники повинні бути цілими, а одна — половинка. Одна з подружок повинна тримати яблуко так, щоб надламана сірник була якомога далі від нареченого. Наречений не повинен буде виймати сірники по одному, при цьому називати свою улюблену ласкавим словом. Це можуть різноманітні епітети, такі як: улюблена моя, найкрасивіша, дуже добра, ніжна, або ж ласкаві прізвиська, типу кошеня, сонечко моє і т.д. Конкурс триває до тих пір, поки він не знайде найкоротшого сірника. 

Конкурс для викупу нареченої «Губки»

Незвичайна варіація конкурсу з відбитками губ: на плакаті Джонні Деппа (Бреда Піта і т.п.) відбитки різних поцілунків. Наречений стандартно намагається вгадати, де нареченої. Родзинка конкурсу: губ нареченої там немає! Перебравши ВСІ він уже зовсім втрачається. А подружка коментує: «Не могла ж твоя наречена цілувати ЧУЖОГО ЧОЛОВІКА. Давай гроші! »

Конкурс перед кімнатою нареченої «Ловись рибка»

До дверей, за якими перебуває наречена, прикріплюють різні за кольором стрічки. З іншого боку за стрічку повинна триматися наречена, маленька дівчинка, бабуся, доросла жінка. Наречений повинен вибрати ту стрічку, до якої
прив’язана його кохана, за кожну помилку — викуп.

Конкурс на викуп «Знайди туфельку»

 Коли наречений долає всі перешкоди і нарешті знаходить наречену, виявляється, що у неї немає туфельки. Йому пропонується її знайти. Поруч стоїть декілька коробок з взуттям. Наречений повинен вгадати ту, в якій знаходиться туфелька нареченої, а за кожну неправильно вгадану коробку з взуттям наречений платить викуп. Випробування закінчується тоді, коли наречений знаходить туфельку своєї суженої і надягає її на ніжку коханої. 

Мне нравится0
Расскажите друзьям