Конкурси на весілля для свідків

Опубликовано в рубрике Свадебные конкурсы | Вс, 8 сентября 2013

Варіанти весільних конкурсів для свідків

Цукерочки

Необхідні речі: стільці, цукерки.

Поставити стільці, щоб на них міг лягти свідок. Після цього тамада розкладає на свідку цукерки в різних частинах тіла і обов’язково на губах. Далі дружка без рук повинна зібрати всі цукерки.

Угадайка

Необхідні речі: папір (газета), стілець, 4 речі.

Поставити 4 стільці та розкласти на них 4 речі, зверху їх необхідно накрити папером або газетою. Свідки повинні сісти на стілець і визначити, які предмети знаходяться під ними. Переможе той, хто визначить максимальну кількість предметів розташованих під газетою.

Конкурс з прищіпками

Необхідні речі:  прищіпки (двадцять штук).

Свідкам зав’язують очі, потім на кожного надягають прищіпки (по 10 на кожного). Далі їм буде запропоновано на дотик визначити один у одного прикріплені прищіпки. Той, кому першому вдасться виявити на конкуренті всі прищіпки і стане переможцем.

Конкурс з яйцем

Атрибути: яйце (яйця).

Учасники: свідки.

Перед тим, як проводити даний конкурс для свідків на весіллі тамада повинен пояснити суть даного весільного конкурсу. Після цього в зал на підносі повинні внести яйця. Свідкам по одному необхідно обережно прокатати яйце під одягом один одного. Виграє конкурс той, хто не розіб’є яйце.

Безумовно, такий конкурс є делікатним, адже свідкам потрібно постаратися зробити все, щоб пройти його з гідністю і не зганьбитися перед гостями.

Мне нравится0
Расскажите друзьям