Привітання з Днем Весілля у прозі

Опубликовано в рубрике Привітання українською | Чт, 23 мая 2013

Привітання на весілля у прозі

Вітаємо з одруженням!

Сьогодні у _____________ та _____________ найцікавіша, найромантичніше і найщасливіша пора – вони стають на рушничок щастя.

Шановні молодята! З цієї нагоди бажаємо вам лебединої вірності, людського щастя, щирого, душевного порозуміння, достатку, радості і сонячного настрою від життя і, звичайно, діточок, як на небі зірочок!

* * *

Сьогодні, створюючи нову родину, Ви по справжньому вступаєте у доросле життя. Цей шлях не буде легким і завжди радісним, але разом у любові та взаєморозумінні Ви здолаєте усі життєві негаразди. Бажаю Вам завжди підтримувати один одного і намагатись всі рішення приймати разом, адже відтепер замість двох “Я” народилось одне значно більше “Ми”!

* * *

Привітання з весіллям своїми словами

__________ та ___________ вітаю Вас з радісною і щасливою подією – вступом у подружнє життя! Нехай цей день буде для вас тим наріжним каменем, на якому триматиметься вся ваша сімейна будівля. Бажаємо щастя молодій сім’ї та довгих років спільного кохання! Нехай ваша любов буде ніжна, як скрипка, дзвінка, як кришталь, чисто, як сльоза, і щира, як перший усміх дитини!

* * *

Чи є в світі година щасливіша за ту, коли зустрічаються два серця, щоб усе життя битися поруч; коли дві пісні зливаються в єдину — пісню Великого Кохання. Тож хай веде вас, молодята, щаслива доля спільною дорогою життя, встеленою калиновим цвітом любові і подружньої вірності. Хай зійде на вас благодать Господня щирим батьківським благословенням, осяє своєю святістю, аби жили ви в радості і щасті, злагоді і достатку, в пошані від людей і в правді перед Богом. Нехай завжди звучить у ваших серцях мелодія весільної пісні і сонцем сяють веселкові кольори рушничка спільної долі.

* * *

Нехай ваша миттєва дорога буде нескінченною, а союз двох сердець випромінює кохання і добро. Хай стелиться барвінковим листом, калиновими гронами росянисте щастя молодої сім’ї. Нехай добро вам множиться, радість ділиться навпіл, а Бог посилає благословення, радість та дзвінкий дитячий сміх. Нехай в житті вам буде солодко, а сьогодні – гірко!

* * *

Привітання з весіллям в прозі

Милує око, радує серце весільний рушничок, на який стали_______(імена)

Яскраві візерунки — то зорепад сонячних, щасливих літ подружнього життя.

І ми бажаємо молодятам міцного здоров’я, прожити в мирі та злагоді до 100 літ, а також виховати багато гарних діточок!

Згоди вам та кохання!

Гірко!

* * *

Нехай пахучим цвітом стелиться дорога, нехай відходять вдалеч горе і біда. Нехай же буде щастя і міцне здоров’я, радість і повага на многії літа. Бажаємо щастя на кожній стежині, вірних друзів завжди у путі. Хай усе, що потрібно людині, супутником буде у Вашім житті.

Щиро вітаємо молоду пару! Хай хрещатим барвінком і вишитим рушником стелиться ваша доріжка у спільне сімейне життя, а любові між вами не буде кінця-краю, як не мають його ті золоті обручки, що одягли сьогодні одне одному під присягою Бога. Щастя вам, довголіття, вірного кохання. Живіть у злагоді, мирі, любові, продовжуйте і звеличуйте свій рід на землі у доньках і синах.

* * *

Привітання на весілля прозаДорогі наречена та наречений!  У цей святковий та радісний для Вас день хочеться побажати Вам побільше всього найкращого, а ще розповісти таку історію:  Жив один мудрець, який знав про все, що відбувається в цьому світі (наприклад, скільки води у морі, скільки пташок в небі тощо).

І от одне молоде подружжя вирішило перевірити цього мудреця, довести йому що він далеко не все знає. Для цього вони піймали метелика і вирішили покласти його між долонь та запитати в мудреця — що в нас в руках? Він звичайно відповість, що метелик. Тоді спитаємо в нього — а живий чи мертвий? Якщо він скаже — живий, ми стиснемо долоні і метелик загине, а якщо відповість що метелик мертвий — ми його випустимо.

Прийшли вони до мудреця і запитують — що в нас в руках? Мудрець відповідає — метелик. А живий чи мертвий? Мудрець каже — все в ваших руках!  Бажаємо й Вам молодята, щоб Ваше кохання, благополуччя та сімейний затишок завжди були саме в Ваших руках. Кохайте один одного та будьте щасливі!

* * *

Реальне життя складається з безлічі дрібниць, порожніх слів, спорів, життєвих ситуацій. Життя — це гірлянда різнокольорових — світлих і похмурих днів. І від вашої розсудливості і згоди залежить спокій і благополуччя вашого життя, дорогі молодята! Так хай пвсякденні дурниці не псують головного у вашому життя — щастя і радості.  Щастя вам, наречені!

***

Сьогодні стали на рушничок щастя наші молодята ____(імена). З цим пам’ятним днем їх щиро вітають

колеги по роботі, бажають обом великого людського щастя, лебединої вірності, сімейної злагоди, вічного кохання. У житті хай завжди буде свято, поруч будуть друзі й доброта, успіхів у роботі, діточок багато на многая і благая літа.

***

Так що ж таке кохання? Подібно до хвороби, воно укладає в постіль, але ніхто не хоче від нього лікуватися. Воно – мистецтво, але в цьому мистецтві кожен – неповторний талант. Слова кохання одні в усі віки, але щоразу закохані вимовляють їх уперше.

Сьогодні мені хочеться побажати, щоб таємниця кохання жила у ваших серцях вічно!

Мне нравится7
Расскажите друзьям