Привітання на золоте весілля — 50 років (проза)

Опубликовано в рубрике Привітання на річниці | Чт, 17 октября 2013

Золоте весілля — це 50 річниця весілля. Символ даного ювілею — золото, уособлює взаємну любов, повагу, довіру і відданість, які подружжя пронесло через 50 років спільного життя.

У цей святковий день подружжя отримує привітання з золотим весіллям від дітей, внуків, друзів, родичів. Привітання з золотим весіллям можуть бути як у віршах, так і в прозі.

Привітання на золоте весілля у прозі

Від щирого серця бажаємо золотим ювілярам й падалі зберегти завзяту вдачу в роботі та в житті. Нехай Господь Бог щедро дарує здоров’я, світлу радість, родинні гаразди на многая і благая літа!

***

Привітання з золотим весіллям батьків

Минуло вже 50 років як ви тримаєте один одного за руки, півстоліття ви вдвох зустрічаєте світанки і проводжаєте заходи сонця. Змінюються дні, тижні, місяці, роки, десятиліття, тільки ваша любов незмінна. Вона як якір не тільки для вас, але і для ваших дітей, онуків і правнуків. Ви бачили, як у кожного з вас сивіли волосся, а на обличчі з’являлися нові зморшки, але це породжувало в вас тільки більше ніжності один до одного. Ви разом плакали і сміялися, хворіли і одужували, так нехай же тепер ваше сімейне життя перетвориться в тиху гавань вашої великої любові!

***

Привітання на золоте весілля проза

Сьогодні, в такий чудовий день вітаю вас з чудовим ювілеєм — золотим весіллям. Мало хто може похвалитися тим, що дійшов до цієї позначки. А ви півстоліття прожили в любові та злагоді. Хоч життєвий шлях не був легким, хоч довелося пройти через безліч труднощів, але випробування не зломили вашу любов і прихильність один до одного. Ви зуміли зберегти своє почуття у всіх випробуваннях, виростили своїх дітей гідними людьми, ділилися з іншими своїм життєвим досвідом і допомагали тим, хто просив про допомогу.
Бажаємо щастя, здоров’я на довгі роки. Нехай кожен день вашого життя буде світлим і радісним. Залишайтеся такими ж люблячими і надалі!

***

Привітання на золоте весілля батьків проза

50 років подружнього життя святкують наші дорогі, люблячі, найкращі в світі батьки. Щиро вітаємо із днем золотого весілля! Дякуємо вам за безсонні ночі, за доброту і ласку, за виховання і науку, за мудрі поради. Низький вам уклін і здоров’я ще на 100 років! Ми вами пишаємось, ви для нас – взірець найкращих батьків у світі.

***

Привітання від дітей на золоте весілля

Сьогодні святкують своє золоте весілля найрідніші наші ювіляри.
З любов’ю і повагою щиро поздоровляємо вас, наші дорогі, таким світлим і хвилюючим святом. Все ваше подружнє життя ви подавали нам приклад взаємної любові і поваги, сімейної злагоди, працелюбства і турботливості. Спасибі вам за все.
Хай Бог надалі дарує вам сил і терпіння, любові і невтомності у всіх добрих справах, щоб дожити вам і нам до вашого столітнього ювілею.

***

Злагоди, миру вам, здійснення заповітних мрій та бажань. Серцем і душею залишайтеся такими ж чарівними і молодими.
Хай завжди на життєвій стежині друзі, діти й онуки дарують вам ніжність серця, радість, ласку і теплінь, зігрівають любов’ю і турботою многая літ. В похмурі дні — весняного вам настрою. А в життєвих складнощах — добра і підтримки рідних та друзів.

***

Привітання від внуків на золоте весілля

 Цими днями святкують золоте весілля люблячі дідусь з бабусею.

50 років разом — півстоліття. В цей знаменний день хочеться побажати ювілярам міцного здоров’я, щастя , любові, радості від онуків, поваги від рідних і довгих-довгих років життя.

***

Привітання на золоте весілля прозою

50 золотих літ подружнього життя накувала вам зозуля. Така довга життєва дорога пліч-о-пліч випадає не всім.
Хай щедрою, довгою і щасливою буде ваша подальша життєва дорога. Бажаємо здоров’я міцного, чистої, джерельної води і ніякої біди.
Спасибі вам, наші найдорожчі на землі люди, за науку, за добро і ласку, за тепло душі і серця.
Нехай Господь Бог дарує вам многая і благая літ!

***

Привітання на 50 річницю весілля

Щиро вітаємо вас з ювілеєм з золотим весіллям, і бажаємо щасливого, довгого життя, миру і злагоди в домі.
Хай Бог завжди дарує вашим серцям доброту, ласку, розуміння, а душу наповнює мирним спокоєм!

***

Привітання на 50 років весілля

Піввіку наші золоті ювіляри у мирі, злагоді, взаєморозумінні, любові, щирості, турботі один про одного долають шлях, розпочатий на весільному рушничкові. Здоров’я вам, наші дорогі, міцного, щастя рясного, поваги від дітей, онуків, Божої благодаті ще на многії і благії літа!

Мне нравится9
Расскажите друзьям