Тости на весілля від дружки та дружби

Опубликовано в рубрике Тости українською | Вс, 26 мая 2013

Поздоровлення на весілля від дружки

Дорогі молодята! Як писав великий іспанець Сервантес: «Любов носить такі окуляри, крізь які мідь здається золотом, бідність — багатством, а краплі вогню — перлинами». Так вип’ємо ж за те, щоб у вашій відмінній сім’ї ви все це побачили неозброєним оком!

***

Реальне життя складається з безлічі дрібниць, порожніх слів, спорів, життєвих ситуацій. Життя — це гірлянда різнокольорових — світлих і похмурих — днів. І від вашої розсудливості і згоди залежить спокій і благополуччя вашого життя, дорогі молодята! Так хай повсякденні дурниці не псують головного у вашому житті — щастя і радості. За ваше щастя, наречені!

***

Я дуже рада за вас, мої дорогі друзі. З сьогоднішнього дня ви стали чоловіком і дружиною. Тепер для вас почнеться весела пора, котру вам треба пережити вдвох. Тепер ви підете по життю рука в руку. Сімейне життя — це дуже серйозна справа. Будьте завжди поруч один з одним, і ніколи не забувайте про цей щасливий день у вашому житті.

***

Дорогі наречений і наречена! З цього дня ви стали одним цілому. У вас єдина доля і єдина дорога. Я рада вас привітати з цією знаменною подією у вашому житті. Нехай ваш шлюбний союз завжди буде цвісти і пахнути, а у вашому домі завжди пануватиме тепло і затишок!

***

Не можу описати всіх почуттів, які бурлять моїй душі. Я безмежно рада за вас і хочу дати наказ: не втратьте того щастя, яке вас сьогодні оточує.

***

Я не стану повторювати все, що вже було сказано до мене. Хочу ще раз від всієї душі привітати вас із днем одруження. Я бачила, як моя подруга хвилювалася сьогодні зранку, бачила, як боязко вона наступала на вишиваний рушник в церкві, і бачу, яке щасливе в неї лице зараз, тому нехай і в подальшому житті все гарне у вас іде по наростаючій, як сьогодні.

***

Я, дружка нареченої, хочу привітати вас, дорогі молодята, з вашим одруженням. Клянуся запросити вас на своє весілля. Урочисто обіцяю піймати весільний букет і вийти заміж протягом одного року. Обіцяю заходити до вас у гості кожні чотири тижні. Набридати своїми розповідями про мої походеньки. І бути хресною вашому первістку.

***

Молодят вітаю! Чоловікові бажаю — слухатися дружину, і любити лише її одну єдину! А дружині побажаю — народити діток, милих і коханих пустунчиків! Нехай вони радують вас завжди, приносячи вам щастя і веселощі!

***

Дорогі наречені!

Вас зі шлюбом сьогодні вітаю

І бажаю життя без розлуки,

В горі й щасті, у гуморі й гніві,

Щоб завжди ви тримались за руки.

Буде щастя нехай безкінечним,

На очах хай бринять сльози радості,

Щоб закоханість вашу і вірність

Зберегли до глибокої старості.

***

Поздоровлення на весілля від дружби (свідка)Справжнє кохання — це вишукане вино, солодке і п’янке, що з кожним роком стає міцнішим, справж¬нє кохання, це й вогонь, що не пече, а зігріває, справжнє кохання це й безмежний океан, в якому приємно тонути. Давайте піднімемо келихи, щоб наші молодята були хмільні від вина кохання, холодними зимови¬ми вечорами їх зігрівало вогнище кохання, а океан їхнього кохання був безмежним.

***

Дорогі наші молодята! Вітаю вас з цим славетним днем. Бажаю вам всього самого найкращого. Нехай у вашому сімейному житті завжди буде благополуччя, достаток мир і любов, а ваші дітлахи будуть радувати вас день у день! Щастя і любові вам!

***

Я поздоровляю вас з днем вашого одруженням. Мені випала величезна честь не просто бути присутнім на вашому весіллі, але й виконати роль дружби. Неможливо описати всіх тих почуттів, які зараз киплять у моїй душі. Я нескінченно радий за мого кращого друга, що, нарешті, знайшов собі таку прекрасну половинку. Сьогодні ви виглядаєте просто приголомшливо, і я бажаю вам бути такими ж гарними і щасливими все життя, а заодно примножити не тільки ваш сімейний капітал, але і кількість членів вашої родини.

***

Дорогі наречені! Від усієї душі вітаю вас зі вступом у шлюб. У цей прекрасний день, сам Господь Бог подарував вам сімейне вогнище! Зберігайте його, а самі постійно підтримуєте в ньому тепло, адже саме воно дарує вам щасливе сімейне життя! Любові та щастя вам!

***

Мені сьогодні випала честь бути почесним свідком на вашому весіллі. Починаючи з сьогоднішнього дня ви полишили наші ряди не з’єднаної священними узами молоді і вступили в нову еру вашого життя. Це відповідальний крок ви зробили одночасно, ставши на весільний рушник. Хочу сказати,  нехай і ваше життя буде, немов це свято, таким же щасливим і красивим! Великого щастя і міцного кохання вам! Гірко!

***

Вітаю молодих, бажаю вам вічного везіння! Нехай повз вас пройде всяка негода! Нехай ваше життя тече медово рікою! А ваш вогонь любові горить завжди не згасаючи!

***

Я невимовно радий за мого кращого друга. Від сьогодні він став справжнім сім’янином. Хоч мені поки і не загрожує така доля, я все-таки хочу висловити вам, молодята, кілька слів напуття на подальше життя. По-перше, станьте прикладом для нас, неодружених, по-друге, запросіть нас на хрестини, по-третє, просто живіть щасливо.

***

Дорогі мої друзі! Я був присутній на вашому весіллі від самого його початку і аж до цього моменту і не бачив на ваших обличчях більш щасливого виразу, ніж зараз. Ви просто випромінюєте райдужне світіння, що огорнуло не тільки нас, але й всіх оточуючих. Нехай ваш шлюбний союз завжди буде цвісти і пахнути, а у вашому домі завжди пануватиме тепло і затишок!

Мне нравится16
Расскажите друзьям