Тости на весілля в прозі

Опубликовано в рубрике Тости українською | Вс, 26 мая 2013

Чи є в світі година щасливіша за ту, коли зустрічаються два серця, щоб усе життя битися поруч; коли дві пісні зливаються в єдину — пісню Великого Кохання. Тож хай веде вас, молодята, щаслива доля спільною дорогою життя, встеленою калиновим цвітом любові і подружньої вірності. Хай зійде на вас благодать Господня щирим батьківським благословенням, осяє своєю святістю, аби жили ви в радості і щасті, злагоді і достатку, в пошані від людей і в правді перед Богом. Нехай завжди звучить у ваших серцях мелодія весільної пісні і сонцем сяють веселкові кольори рушничка спільної долі.

***

Хочу випити за чорну смугу у вашому житті, що складається із чорної ікри, блискучого чорного BMW і ласкавого прибою Чорного моря!

***

Любі наші молодята!

Нехай цей день буде для Вас тією цеглинкою, на якій триматиметься Ваш сімейний будинок. Нехай ваша любов буде ніжна — як скрипка, дзвінка — як кришталь, чиста — як сльоза і щира — як перший посмішка дитини!

***

Бажаю Bам перш за все розуміння, вірності, впевненості, ну і звичайно, незгасаючого кохання! Будьте завжди такими гарними та щасливими як і у день весілля!

***

Щоб дожити до срібного весілля, потрібно мати золотий характер дружини і залізну витримку чоловіка. Вип’ємо за цей чудовий сплав нашої нової сім’ї!

***

До одруження жінка слухає, а чоловік говорить . Одразу після весілля слухає чоловік , а говорить жінка. З роками в родині починають говорити обоє , а в ролі слухачів виступають сусіди. Випиймо за те , щоб наші наречені завжди слухали і чули одне одного.

***

Від усього серця вітаємо вас зі вступом у законний шлюб. Сьогодні, в день вашого одруження, вам подарувало частинку себе Сонце, і ця частка — сімейне вогнище. Сонце — джерело життя на землі, сімейне вогнище — джерело життя сім’ї. Зберігайте цей дорогий подарунок все життя. Який би ні холодний вітер дув, полум’я вогнища повинно горіти, даючи світло і тепло вашій сім’ї.

Я піднімаю свій келих за невгасиме світло і тепло вашого сімейного вогнища!

***

У чоловіка, що був одружений уже десять років, поцікавилися: «Як справи?» він відповів: «Дружина – потвора, теща – відьма, начальник – Змій Горинич, діти – чортенята».

Давайте вип’ємо за те, щоб у наших молодят не було такого «казкового життя».

***

Я помічаю один анатомічний парадокс у нашого нареченого …

Не дивуйтеся! У нього серце не зліва, а справа … там, де сидить його юна, чарівна дружина. Побажаємо ж, щоб цей феномен зберігся на всю їх довге щасливе життя, щоб його серце завжди тягнулося до дружини, а серце дружини тяглнулося до чоловіка, і щоб союз цих сердець був не підвладний ніяким бурям, примхам, спокусам і негоді.

Вип’ємо за Ваше щастя!

***

Мудреці вважали, що світ стоїть на трьох китах. Сімейне життя теж тримається на трьох китах. Перший кит – це пристрасне бажання. Другий кит – це довіра й повага. Третій кит – це згода в побуті. А три кити, як вважали древні, стоять на черепасі. Так само й три кити сімейного життя базуються на одній основі, ім’я якої – кохання!

***

Сто років Вам в щасті й здоров’ї прожити, Багатими стати, дітей народити. П’ю молодята сьогодні за Вас, В щасливу дорогу, У добрий Вам час!

***

Дорогі наречена та наречений!

У цей святковий та радісний для Вас день хочеться побажати Вам побільше всього найкращого, а ще розповісти таку історію:

Жив один мудрець, який знав про все, що відбувається в цьому світі (наприклад, скільки води у морі, скільки пташок в небі тощо). І от одне молоде подружжя вирішило перевірити цього мудреця, довести йому що він далеко не все знає. Для цього вони піймали метелика і вирішили положити його між долонь та запитати в мудреця — що в нас в руках? Він звичайно відповість, що метелик. Тоді спитаємо в нього — а живий чи мертвий? Якщо він скаже — живий, ми стиснемо долоні і метелик загине, а якщо відповість що метелик мертвий — ми його випустимо.

Прийшли вони до мудреця і запитують — що в нас в руках? Мудрець відповідає — метелик. А живий чи мертвий? Мудрець каже — все в ваших руках!

Бажаємо й Вам молодята, щоб Ваше кохання, благополуччя та сімейний затишок завжди були саме в Ваших руках. Кохайте один одного та будьте щасливі!

***

В древньоіндійському трактаті «Гілки персика» сказано: «потреби душі породжують дружбу, потреби розуму — повагу, потреби тіла — бажання. Всі три потреби разом породжують кохання.» Піднімемо келихи за прекрасне поєднання цих потреб в наших молодятах.

***

Я пропоную випити за подружнє життя наших молодят! Нехай воно буде безхмарним, як небо над Сахарою! Нехай воно буде повним, як ріг достатку! Нехай воно буде довге, як шлях до зірок! Нехай воно буде яскравим і різнобарвним, як веселка, і нехай грає, як вино в наших келихах! За це і вип’ємо!

***

Шановні молодята!

Від усього серця бажаємо новоствореній сім’ї: щастя, здоров’я, взаєморозуміння, дітей стільки скільки Ви самі захочете, і саме головне кохання, не такого як сонце, тому що сонце заходить, не такого як місяць, а такого як небо, тому що небо безкрає!

***Одна людина йде життям, немов по підлозі, у якій всього дна мостина. Іде людина, а ця мостина прогинається й скрипить, і рівновагу ось-ось утратиш. Коли ж двоє людей ідуть життям, то дві мостини опиняються поруч, і можна подати руку допомоги одне одному, і життя стає стійкішим, ніж життя на одній мостині.

Тож вип’ємо за наших молодих, за набуття ними стійкості й взаємної опори в коханні! Гірко!

***

Любі молодята!

Сьогодні, створюючи нову родину, Ви по справжньому вступаєте у доросле життя. Цей шлях не буде легким і завжди радісним, але разом у любові та взаєморозумінні Ви здолаєте усі життєві негаразди. Бажаю Вам завжди підтримувати один одного і намагатись всі рішення приймати разом, адже відтепер замість двох «Я» народилось одне значно більше «Ми»!

***

Вітаємо Вас зі святом створення нової, молодої родини. Бажаємо Вам кохання, злагоди та сімейного благополуччя. Нехай всі Ваші мрії здійсняться, а Ваша міцна родина буде зразком для всіх! І хоча сімейне життя це не суцільне свято, ми від усієї душі бажаємо Вам, щоб Ваше закохане подружжя прожило разом якомога більше радісних днів!

***

Ріс у лісі стрункий тополя, а поруч росла струнка берізка. І вони полюбили один одного, і потягнулися один до одного, поки нарешті не поєднали свої гілочки і не сплелися разом. Чим наші молодята не тополя і не берізка? Побажаємо їм, щоб гілочки їхньої любові ніколи не розплітали і міцно трималися один одного!

***

Бажаємо щастя молодим!  Нехай пахучим цвітом стелиться дорога, нехай відходять вдалеч горе і біда.

Нехай же буде щастя і міцне здоров’я, радість і повага на многії літа.

***

Щиро вітаємо молоду пару!

Хай хрещатим барвінком і вишитим рушником стелиться ваша доріжка у спільне сімейне життя

***

Жартівливе привітання у прозі на весілля

Запорізькі козаки думали – гадали Як вітати молодих, По найвищих балах!

Навіть радились вони З турецьким султаном У Стамбулі що живе Й зветься Сулейманом!

Всі поради козаки Разом врахували! Молодим указ сімейний Сіли й написали!

Тож обов’язки тепер у (ім’я нареченого)  будуть! Цю подію урочисту Свідки не забудуть!

Дуже палко ти люби Кохану дружину! І про неї тільки дбай Кожную хвилину!

Завжди правду говори Правду найчистішу! Бо брехня, як не крутися, Все ж від правди гірше!

Цілуй тільки двох жінок: Дружину і тьощу! Парасольки подавай Коли іде дощик!

Дивись, (ім’я нареченого)  , ти крізь пальці, Як твоя дружина Усміхається люб’язно Інколи мужчинам!

Кожен день приходь з роботи З шикарним букетом І з коробкою цукерок, Що лежить в пакеті!

Якщо свариться дружина, То хай так вже й буде! Пам’ятай , сердита жінка Це особа люта!

Їй зарплату віддавай Усю до останку! І заради неї стань Генеральним в банку!

Є обов’язки й в дружини, Шановна (ім’я нареченої)! Чоловіка поважай І люби, як пана!

Довіряй систематично Заробляти гроші! Не питай звідки взялися Папірці хороші.

Приготуй йому вечерю, Свічки позапалюй! І увагою такою По частіше балуй!

Якщо хочеш у сім’ї Злагоди і миру, Знай, — голодний чоловік, Лютіший за звіра!

Нарожай йому дітей! П’ять — шість ксерокопій! Якщо будуть всі дівчатка Хлопчик завжди сьомий!

Будь привітна, посміхайся Тільки чоловіку! Щиро від душі люби Всю рідню велику!

Ти, (ім’я нареченої)  , регулярно Відвідуй салони, Фітнесцентри і спортзали! Там працюй без втоми!

Про кар’єру не забудь! Мрій про перспективу! І побачиш як здійсниться Справжнє чудо-диво!

Народилася сім’я! Весілля в розгарі! Гірко, крикнем молодим! Цій щасливій парі!

***

Чоловік і жінка – це дві ноти, без яких струни людської душі не дають правильного й повного акорду.

Тож вип’ємо за чарівну музику вашого кохання!

***

Тост за наречену

Один холостяк говорить іншому:

-Я візьму собі дружину красиву, розумну, вірну, хазяйновиту!

— Ну і як же ти будеш справлятися з усіма чотирма?- здивувався другий.

Вип’ємо за молоду, яка поєднала в собі всі ці якості!

Мне нравится7
Расскажите друзьям