Привітання на річницю весілля у прозі — 1 рік ситцеве весілля

Опубликовано в рубрике Привітання на річниці | Пт, 24 мая 2013

1 рік спільного подружнього життя отримав назву — ситцеве весілля. Привітання на річницю ситцевого весілля в прозі молоде подружжя отримує привітання від батьків, від друзів, від дідуся та бабусі, від всіх близьких до їх сімї. Привітання на річницю можуть бути у віршах, але під час святкування більш підходяці вітання в прозі.

Саме велике випробування для любові – час. Тому тільки справжнє відчуття, як ваше, здатне перемогти роки! Поздоровляю вас з цією зворушливою перемогою! Хай ваша любов перемагає всі знегоди життя знову і знову! Миру, тепла і щастя!
***

Привітання на ситцеве весілля у прозі

Ваша сім’я — птах, а ви — два крила цього птаха. Я бажаю, щоб цей птах летів своїм шляхом і ніколи не збивався з наміченого курсу. Щоб помах його крил був гарний і синхронний з биттям серця цього птаха. І щоб він ніколи не заблукав в тумані брехні, не розбився б об скелі ревнощів і не потонув б у океані життя! З ситцевим ювілеєм весілля!

***
Привітання на річницю весілля у прозі
Дороге подружжя _________ (імена)!
Вітаємо вас сьогодні з вашим ювілеєм! Будьте щасливі і задоволені життям! Ми бажаємо вам радості і добра! Молодого запалу та гарячого погляду! Любіть і поважайте один одного!

***

Привітання на річницю одруження у прозіСьогодні, в день ювілею вашого весілля, я хотів би побажати невичерпної любові та віри один одному! Нехай ні які проблеми не будуть стояти на вашому шляху, шляху який утворився завдяки вашому з’єднанню та зміцненню вашої любові весіллям! Нехай у вашому домі ніколи не зустрінеться недовіра та ненависть! Нехай з кожним днем ваша любов стає все міцніше і міцніше, стає все надійніше і сильніше!
Гірко!

***

Привітання з річницею весілля 1 рік у прозі

Ви разом провели свій перший, такий важливий і незабутній рік спільного життя. І сьогодні ми вітаємо вас з ситцевим весіллям! Нехай у вашому союзі це буде тільки початок. Пам’ятайте, що ви один у одного — найкращі, безцінні і дорогоцінні. Любіть і надихайте один одного! Будьте завжди разом!

***

Поздоровлення від чоловіка дружині на річницю весілля

Кохана, ніжна, бажаю щастя безмежного, здоров’я та багато удачі, на радість днів багатших. З річницею тебе, моя рідна! Нехай ще багато років мене і наш будинок буде зігрівати сонечко — твоя посмішка.

***

Вітання дружині від чоловіка на річницю весілля

Дивне відчуття, неначе поздоровляєш себе. Ми не дві половинки, як прийнято говорити, а одне ціле. Люблю тебе і вітаю з річницею весілля!

Мне нравится4
Расскажите друзьям