Привітання з 14 річницею весілля — агатове весілля

Опубликовано в рубрике Привітання на річниці | Ср, 9 октября 2013

14 річниця весілля — агатове весілля. З кожним роком відносини набувають нових барв, сімейне вогнище спалахує дорогоцінним вогнем.
Агат — напівдорогоцінне каміння, з давніх часів наділене магічними властивостями оберігати подружнє щастя і вірність.
Подарунки на ювілей повинні бути безпосередньо пов’язані з каменем-талісманом.

А за святковим столом подружжя буде отримувати гарні привітання з 14 річницею весілля або з агатовим весіллям від найближчих до них людей (батьки, діти, друзі, родичі).

Привітання з агатовим весіллям

Скажу я просто: — Я вітаю!
І далі щастя вам бажаю!
14 років, вже велика ця дата!
Тому подарую каміння агата.
Щоб камінь завжди захищав від лихого,
І буде вам щастя від нашого Бога!
Міцного кохання бажаю і вдачу,
Сімейного затишку і грошей в додачу.
***

Привітання на агатове весілля у прозі

Вітаємо вас з агатовим весіллям. Здавна вважають, що агат — це камінь, що дає захист від дурних сил. Так нехай же він захистить вашу сімю і ваш будинок від усього лихого!

***

Агат — красивий напівдорогоцінний камінь. Бажаємо вам і надалі, в майбутньому, зберігати таємницю вашої любові і красу ваших відносин, щоб вони з часом перетворилися з напівдорогоцінного каменю в дорогоцінний.

***

 Привітання з річницею весілля 14 років

Вітаємо вас з тринадцятою річницею весілля, тобто зі мереживним весіллям! Нехай ваш спільний шлюб і далі буде міцним як сталь і дуже щасливим! Ідіть рука об руку зараз і по всьому життєвому шляху!

***

Привітання на 14 річницю весілля

Я бачу, що ви зберегли всі почуття, пронесли їх крізь чотирнадцять років спільного життя. Мені приємно бачити щиру радість у ваших очах. Але це тільки частина щастя. Я ж хочу бачити гроші в ваших гаманцях, затишок у вашому будинку, вогонь у ваших серцях і повне розуміння в дальній кімнаті!

***

Вітання з агатовим весіллям

 Ваша сім’я — птах, а ви — два крила цього птаха. Я бажаю, щоб цей птах летів своїм шляхом і ніколи не збивався з наміченого курсу. Щоб помах його крил був гарний і синхронний з биттям серця цього птаха. І щоб він ніколи не заблукав в тумані брехні, не розбився б об скелі ревнощів і не потонув б у океані життя! З  агатовим ювілеєм весілля!

***

Привітання на 14 річницю одруження в прозі

Саме велике випробування для любові – час. Тому тільки справжнє відчуття, як ваше, здатне перемогти роки! Поздоровляю вас з цією зворушливою перемогою! Хай ваша любов перемагає всі знегоди життя знову і знову! Миру, тепла і щастя!

Мне нравится2
Расскажите друзьям