Привітання з 13 річницею весілля — мереживне весілля

Опубликовано в рубрике Привітання на річниці | Ср, 9 октября 2013

Мереживне або конвалієве весілля — це тринадцята річниця весілля. Назва цього весільного ювілею підкреслює, що сім’ю необхідно цінувати, обходитися з нею дуже акуратно, як з тонкими мереживами.

В цей весільний ювілей можете подарувати один одному конвалії, такі світлі і ніжні, як ваша любов, а також гарні привітання з 13 річницею весілля — мереживним весіллям.

Привітання з 13 річницею весілля

Весілля мереживне,
Яскраве ось таке,
Все в посмішках і кольорах,
І у веселих мереживах!
Хто придумав, що тринадцять —
Нещасливе це число?
Вам двом число тринадцять —
Лише щастя принесло!
За тринадцять довгих років
Було багато різних бід,
Але ви лиш дружньо жили,
І всі біди пережили.
Ми бажаємо вам добра,
Щастя, світу і тепла.

***

Привітання на мереживне весілля у прозі

Вітаємо вас з тринадцятою річницею весілля, тобто зі мереживним весіллям! Нехай ваш спільний шлюб і далі буде міцним як сталь і дуже щасливим! Ідіть рука об руку зараз і по всьому життєвому шляху!

***

Привітання на 13 річницю весілля

Я бачу, що ви зберегли всі почуття, пронесли їх крізь тринадцять років спільного життя. Мені приємно бачити щиру радість у ваших очах. Але це тільки частина щастя. Я ж хочу бачити гроші в ваших гаманцях, затишок у вашому будинку, вогонь у ваших серцях і повне розуміння в дальній кімнаті!

***

Вітання з мереживним весіллям

 Ваша сім’я — птах, а ви — два крила цього птаха. Я бажаю, щоб цей птах летів своїм шляхом і ніколи не збивався з наміченого курсу. Щоб помах його крил був гарний і синхронний з биттям серця цього птаха. І щоб він ніколи не заблукав в тумані брехні, не розбився б об скелі ревнощів і не потонув б у океані життя! З  мереживним ювілеєм весілля!

***

Привітання на 13 річницю одруження в прозі

Саме велике випробування для любові – час. Тому тільки справжнє відчуття, як ваше, здатне перемогти роки! Поздоровляю вас з цією зворушливою перемогою! Хай ваша любов перемагає всі знегоди життя знову і знову! Миру, тепла і щастя!

Мне нравится1
Расскажите друзьям