Привітання з річницею весілля 11 років — сталеве весілля

Опубликовано в рубрике Привітання на річниці | Ср, 9 октября 2013

11 річниця подружнього життя показує, що відносини загартувалися, стали міцнішими.

На сталеве весілля прийнято дарувати сувеніри із сталі, а дружина і чоловік дарують один одному букети з 11 квіток, які повинні прикрашати будинок протягом 11 днів.

Хоча 11-річчя весілля святкують не всі, але справжні друзі не повинні забувати підготувати для пари привітання зі сталевим весіллям.

Привітання з сталевим весіллям

Ну що міцніше в світі сталі?
Звучить питання знов і знов.
Нам враз жінки всі закричали:
Міцніше сталі — лише любов!
Сталеве весілля святкуємо з вами
Любов щоб не згасла у вас із роками!
Сімейним щастям дорожіть,
Кохання своє бережіть!
***

Привітання на сталеве весілля у прозі

Вітаємо вас з одинадцятої річницею весілля, тобто зі сталевим весіллям! Нехай ваш спільний шлюб і далі буде міцним як сталь і дуже щасливим! Ідіть рука об руку зараз і по всьому життєвому шляху!

***

Привітання на 11 річницю весілля

Я бачу, що ви зберегли всі почуття, пронесли їх крізь одинадцять років спільного життя. Мені приємно бачити щиру радість у ваших очах. Але це тільки частина щастя. Я ж хочу бачити гроші в ваших гаманцях, затишок у вашому будинку, вогонь у ваших серцях і повне розуміння в дальній кімнаті!

***

Вітання з сталевим весіллям

 Ваша сім’я — птах, а ви — два крила цього птаха. Я бажаю, щоб цей птах летів своїм шляхом і ніколи не збивався з наміченого курсу. Щоб помах його крил був гарний і синхронний з биттям серця цього птаха. І щоб він ніколи не заблукав в тумані брехні, не розбився б об скелі ревнощів і не потонув б у океані життя! З  сталевим ювілеєм весілля!

***

Привітання на сталеве весілля в прозі

Саме велике випробування для любові – час. Тому тільки справжнє відчуття, як ваше, здатне перемогти роки! Поздоровляю вас з цією зворушливою перемогою! Хай ваша любов перемагає всі знегоди життя знову і знову! Миру, тепла і щастя!

Мне нравится3
Расскажите друзьям