Привітання з річницею весілля 9 років — фаянсове весілля

Опубликовано в рубрике Привітання на річниці | Вт, 8 октября 2013

Дев’ятирічний ювілей весілля називається фаянсовим, тому що символізує досягнення стабільності і сталості в подружніх стосунках. Фаянс — символ повсякденності і налагодженого побуту.

Найпоширеніший подарунок на фаянсове весілля — посуд: тарілки, чашки. Можна подарувати цілі сервізи або невеликі блюдця, авторської роботи.

Відзначати дев’яту річницю з близькими друзями, дітьми, батьками, родичами, та отримувати від них привітання з фаянсовим весіллям буде надзвичайно приємно будь-якому подружжю.

Привітання з фаянсовим весіллям

Ви вже разом дев’ять років,
Ви пройшли не мало кроків,
Стали ви вже мамо й тато,
Тож живіть ви лиш багато!
Любов та вірність ви шануйте,
Свої відносини тренуйте,
Живіть ви в щасті сотню літ,
Смачний накрийте нам обід!
***

Привітання на 9 річницю весілля

Як відомо, фаянс — матеріал дуже крихкий. Але якщо дбайливо ним користуватися, може прослужити кілька років, десятиліть і навіть століть. Ви, дорогі наші ______ (імена подружжя), зберегли не тільки міцність відносин, а і їх красу.
***

Привітання з 9 річницею весілля

 Ваша сім’я — птах, а ви — два крила цього птаха. Я бажаю, щоб цей птах летів своїм шляхом і ніколи не збивався з наміченого курсу. Щоб помах його крил був гарний і синхронний з биттям серця цього птаха. І щоб він ніколи не заблукав в тумані брехні, не розбився б об скелі ревнощів і не потонув б у океані життя! З  фаянсовим ювілеєм весілля!

***

Привітання на фаянсове весілля в прозі

Саме велике випробування для любові – час. Тому тільки справжнє відчуття, як ваше, здатне перемогти роки! Поздоровляю вас з цією зворушливою перемогою! Хай ваша любов перемагає всі знегоди життя знову і знову! Миру, тепла і щастя!

Мне нравится2
Расскажите друзьям