Весільні тости за молодят

Опубликовано в рубрике Тости українською | Вс, 26 мая 2013

Весільні тости за молодят у віршах

Шановні молодята!
Бажаєм того, що щастям звуть люди,
Хай усмішка не сходить з лиця,
Хай життя Ваше піснею буде,
А тій пісні не буде кінця.
Хай дні Ваші будуть веселі, щасливі,
Хай родяться діти здорові, вродливі,
Хай вірних Вам друзів життя посилає,
А щира любов у серцях не згасає!
***
Хай доля дасть вам безліч літ щасливих
На злагоду, достаток і любов.
Хай ангела чарівні білі крила
Вас захистять від лиха і обмов.
***
Весільний марш для вас заграли,
На рушничок щастя обоє ви стали,
Будьте щасливі в подружнім житті,
Багаті, вродливі, завжди молоді.
***
В день вашого весілля зичимо добра,
Взаємо порозуміння, поваги та тепла.
Хай шлях життєвий буде легким,
Хай все ладнається у вас,
Здоров’я зичимо, любові,
Щасливі будьте! В добрий час!
***
Бажаю неба голубого,
Хліба запашного
Джерельної води
Ніякої біди!
Бажаю, щоб бурі і грози
Зимою і літом минали Ваш дім,
Добро і достаток, любов і повага
Хай завжди панують у нім.
***
Сто років вам в щасті й здоров’ї прожити,
Багатими стати, дітей народити.
П’ємо, молодята, сьогодні за вас,
В щасливу дорогу,
У добрий вам час!
***

Весільні тости за молодят

Справжнє кохання — це вишукане вино, солодке і п’янке, що з кожним роком стає міцнішим. Справжнє кохання — це й вогонь, що не пече, а зігріває. Справжнє кохання — це й безмежний океан, в якому приємно тонути. Давайте піднімемо келихи, щоб наші молодята були хмільні від вина кохання, холодними зимовими вечорами їх зігрівало вогнище кохання, а океан їхнього кохання був безмежним

***

Поздоровляю Вас із найважливішим кроком у вашому житті!Хочу побажати Вам, щоб всі подальші кроки в житті ви робили разом, твердо, нога в ногу! І нехай, якщо один з вас оступиться, інший обов’язково підтримає його! Щастя вам!

***
Дорогі молоді! Від щирого серця хочу побажати вам, щоб ваша любов жила стільки ж, скільки і ви самі, а ваше життя було би таким же нескінченим, як і ваша любов. Нехай коло замкнеться, як ті кільця, що ви наділи сьогодні один одному на палець. Щастя вам, мої дорогі, і любові!
***


Чоловік і дружина — це ті дві ноти, без яких струни їх сім’ї не дають повного акорду. Так вип’ємо ж за прекрасну музику, яка б звучала в їх серцях і зігрівала рідних і близьких.
***
У подружньому житті буває різне, і суперечки, і бійки, і розбитий посуд. Я бажаю вам, якщо суперечок, то на тему — хто кого кохає більше, якщо розбитого посуду — то тільки на щастя, і якщо бійок — то тільки в ліжку.
***
Дорогі молодята! Як писав великий іспанець Сервантес: «Любов носить такі окуляри, крізь які мідь здається золотом, бідність — багатством, а краплі вогню — перлинами». Так вип’ємо ж за те, щоб у вашій відмінній сім’ї ви все це побачили неозброєним оком!
***
Жартівливі привітання на весілля
Шановні молодята! Я пропоную тост за те, щоб ви в своєму сімейному житті завжди пам’ятали слова французького письменника Жана Ростана: «Хороша сім’я — та, в якій чоловік і дружина вдень забувають про те, що вони коханці, а вночі — про те, що вони подружжя» . Вип’ємо за те, щоб у вашій сім’ї було так!
***

Весільні тости за наречену

Одного разу француженка, американка й українка почали сперечатися про те, що потрібно чоловікові, щоб він кохав дружину вічно? Француженка сказала, що втримає чоловіка своєю пристрастю, американка — пікантністю, а українка напекла рум’яних млинців і пирогів. І перемогла!
Тож вип’ємо за молоду, побажаємо їй бути доброю господинею й частіше балувати свого чоловіка смачними сніданками, обідами й вечерями!
***
Південний вітер несе з собою тепло, м’якість, заспокоєння. Північний вітер несе мужність, цілеспрямованість. Західний вітер несе працьовитість, діловитість. Східний вітер несе мудрість. І ось одного разу в місці, де народилося чарівне дитя, вітри зійшлися і подарували йому всі свої прекрасні якості. З часом дитина виросла і перетворилася на прекрасну дівчину, яка сьогодні виходить заміж. Так вип’ємо, друзі, за наречену!

Мне нравится1
Расскажите друзьям