Мотиви розлучень

Опубликовано в рубрике Истории | Ср, 9 декабря 2015

Мотиви розлучень можуть бути різні, хтось не зійшовсь характером, хтось не може терпіти знущань та принижень, хтось розлучується через відсутність відповідальності, через зловживання алкоголем. Але в світі бувають випадки, коли розлучаються через, здавалося, маленькі дрібниці.

Мотиви розлучень: незвичні та смішні

Японія, завжди виділялася своєю дивною культурою і шлюб не виняток. Причиною для розлучення може стати непристойна поза одного з подружжя, коли він спить! Що розуміють японці під непристойною позою залишається тільки гадати, але факт залишається фактом.

Американець Деніелсон був визнаний винним у особливо витонченому жорстокому поводженні стосовно дружини. Дружина отримала розлучення швидко і беззастережно. Вся справа в тому, що Деніелсон заважав читати детективи своїй дружині. Але не просто заважав. Він виписував на тридцятій сторінці кожної нової книги ім’я вбивці, після чого, подальше прочитання книги було безглузде. Суддя розглядав справу менше п’ятнадцяти хвилин. Ось такі от бувають судді і справи в Сполучених Штатах Америки.

Випрана футболка Ніла Дьюхарта, який проживає в Британії, призвела до розлучення. Суддя визнав прання цієї майки актом вандалізму! Вся справа в тому, що дружина і не підозрювала, що на цій футболці була величезна колекція автографів футболістів різних країн.

Один німець так ревнував дружину до собаки, що став годувати її шкідливим кормом, після чого переможниця багатьох конкурсів краси серед собак розтовстіла. Дружина дізналася про цей підлий вчинок і подала на розлучення.

Один італієць виявив любовні листи своєї дружини і подав на розлучення. Все б нічого, але листи були датовані сороковими роками, а італійцеві було 99 років, притому, що його дружині 96. Після розлучення, нині вже не парочка, потрапила в книгу рекордів Гіннеса, як самі літні розведені дружини. Ще одна італійська пара, не настільки шанобливого віку, але все ж. розлучилася прямо після медового місяця. Чоловік взяв у романтичну подорож свою … маму! Він просто любив її.

В Мурманську стався наступний випадок. Один громадянин, програв другу в карти дуже велику суму, після чого запропонував відігратися і поставив свою дружину. Невідомо, повернув він картковий борг, проте, дружина з ним розлучилася і нині живе з його другом.

За законодавством Канади, дружина має право подати на розлучення, якщо чоловік голосно хропе і заважає їй спати. А ось в СА (Саудівської Аравії) жінка може подати на розлучення тільки в одному випадки, якщо її чоловік … Приготуйтеся! Не дає їй пити каву!

Нещодавно в Румунії, жінка подала на розлучення, бо її чоловік відмовляється носити труси!

Мне нравится0
Расскажите друзьям